Je bekijkt nu Klimaatoverleg met de gemeente

Klimaatoverleg met de gemeente

Diede, Sterre, Alicia, Daphne, Dina, Dougal, Giosué, Guust, Imani, Lisa, Luca, Simen, Xander, Myrte en Dario engageerden zich vandaag (na schooltijd!) om langs te gaan op het gemeentehuis voor een overleg onder leiding van de schepen van Klimaat, Steven De Vuyst. Het gemeentebestuur had immers een delegatie van onze leerlingen uitgenodigd om in dialoog te treden over de ‘klimaatuitdagingen’ en ‘klimaatmaatregelen’ die we op school, en bij uitbreiding ook in de gemeente en in ons land, kunnen realiseren. Onze leerlingen deden er heel wat frisse en boeiende voorstellen! Binnenkort gaan onze leden van het klimaatteam op school samen aan de slag om de eerste ideeën concreet uit te werken. Ook de schepen van Klimaat hoopt op een succesvol vervolg en kijkt uit naar een goede samenwerking tussen de gemeente en de scholen.