Je bekijkt nu Bezoek Crispyn

Bezoek Crispyn

Vandaag gingen de leerlingen van het 7e jaar onder begeleiding van Mr. De Neve op bezoek bij de firma Crispyn in Maldegem. De leerlingen hebben als opdracht om dit jaar een draaibank te reviseren voor hun GIP. Om zich een beetje voor te bereiden op hun opdracht, maakte Wilfried graag tijd voor onze leerlingen. Onze leerlingen mochten zelf de handen uit de mouwen steken en demonteerden de losse kop, boven-, dwars en langsslede van de draaibank. Met de juiste tools verliep de montage zeer vlot. Een interne smeerleiding zorgde toch voor een verrassing bij de demontage.

Een groot werk bij een revisie is natuurlijk de aangekoekte laag van vet, spanen en koelmiddel verwijderen. We kregen zeer nuttige tips mee zoals zaken aftekenen bij demontage, alles per onderdeel samen leggen en goed kijken op de tekeningen. De leerlingen hebben alvast veel opgestoken, we wensen hen dan ook veel succes toe bij het uitvoeren van hun GIP dit schooljaar. Hieronder alvast enkele sfeerbeelden.